Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Radcy na Pol’and’Rock 2024

Radcy na Pol’and’Rock 2024

Tradycją staje się uczestnictwo radców prawnych w Pol’and’Rock Festivalu, dlatego również w tym roku nie pozwolimy by nas tam zabrakło! Już teraz planujemy organizację radcowskiego namiotu na 30. edycji festiwalu, która odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia na lotnisku Czaplinek-Broczyno. Chętnych do współtworzenia z nami tego wydarzenia zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można m.in. możliwość  przeprowadzenia warsztatu w Namiocie Radców Prawnych w strefie ASP podczas festiwalu Pol’and’Rock i zagwarantowane miejsce na biwak na polu namiotowym RockCamp.

Pol’and’Rock Festival to letni Festiwal muzyczny organizowany od wielu lat na przełomie lipca i sierpnia przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który gości artystów z Polski i zza granicy. Chcemy by radcowski namiot w Strefie Warsztatów ASP wzorem ubiegłych lat stał się przestrzenią do spotkań i rozmów na ważne i doniosłe prawnie tematy z uczestnikami festiwalu. Dlatego już dziś zapraszamy do współtworzenia z nami tego wydarzenia! Chętnych zapraszamy do udziału w Konkursie na projekt „Wygraj udział w Pol’and’Rock”.

Do głównych celów Konkursu należy opracowanie tematyki i scenariusza warsztatu lub warsztatów organizowanych przez KIRP w ramach Namiotu Radców Prawnych podczas tegorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock. Tematyka powinna obejmować istotne zagadnienia społeczne lub prawne, które wyjaśnić lub rozwiązać może radca prawny. Warsztat lub warsztaty poświęcone wskazanej problematyce zostaną przeprowadzone w ramach aktywności KIRP podczas festiwalu Pol’and’Rock w formie moderowanej dyskusji z udziałem uczestników festiwalu. Czas trwania warsztatu to jedna godzina. W konkursie mogą wziąć udział osoby indywidualne lub zespoły dwuosobowe. Termin składania projektów upływa 31 maja 2024 r., a laureaci Konkursu zostaną wyłonieni przez jury w składzie: Prezes KRRP, jako Przewodniczący, Wiceprezes KRRP, członkowie Komisji Wspierania Rozwoju Zawodowego KRRP. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w terminie do 14 czerwca 2024 r. na stronie www.kirp.pl

Nagrodą dla Laureata Konkursu jest możliwość  przeprowadzenia warsztatu  w Namiocie Radców Prawnych w strefie ASP podczas festiwalu Pol’and’Rock i możliwość biwakowania w dniach od 1 do 3 sierpnia 2024r. na polu namiotowym RockCamp. Laureat lub Laureaci otrzymają voucher uprawniający do rozłożenia namiotu na czas pobytu oraz bony na wyżywienie.

Regulamin konkursu dostępny jest poniżej w pliku pdf.

Strona internetowa 30. POL’AND’ROCK FESTIVAL 2024: https://polandrockfestival.pl/

Sprawdź także

W.Żurek w KSSiP

Sędzia Waldemar Żurek został powołany na wicedyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Minister Sprawiedliwości Adam …