Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Sędziowie Seniorzy zdobyli punkty

Sędziowie Seniorzy zdobyli punkty

Sędziowie Seniorzy nie tylko rozegrali w miniony poniedziałek 23 kwietnia swój pierwszy mecz, w Poznańskiej Lidze Prawników, ale odnotowali też, zdobycie pierwszych, chyba od co najmniej dwóch lat, punktów. Tabelarny zapis to jednak wynik przyznania Sędziom Seniorom walkoweru. Oficjalnie pokonali oni zespół Policji w stosunku 3:0. W tabeli na czele Palestra. W pozostałych meczach Prawnicy zremisowali z Sędziami 2:2; a Prokuratura uległa Radcom Prawnym 3:6.
W tabeli na pierwszym miejscu już uplasowała się Palestra, która w dwóch meczach zdobyła komplet punktów. Na 2. miejscu są Sędziowie Seniorzy, którzy chociaż rozegrali dopiero jeden mecz, mają tyle samo punktów ( 3) co Rady Prawni i Komornicy, którzy rozegrali już po dwa mecze.

W środę 25 kwietnia swój ligowy mecz rozegrali Komornicy, którzy zdecydowanie wygrali z Prokuraturą 4:2. Tym samym zmianie uległa tabela. Na pierwszym miejscu Palestra, na drugim Komornicy, którzy w 3. meczach zdobyli 6 punktów. Na trzecie miejsce spadli Sędziowie Seniorzy, ktorzy po 1. meczu mają 3 punkty. Tyle samo mają Radcy Prawni, którzy też mają 3 punkty, zdobyte w 2. meczach.
W tabeli stzrelców przewoddzi: Tomasz Barczyński (Komornicy), który zdobył 5 bramek. Za nim uplasowali się: Marian Wesołowski (Radcowie Prawni) – 3. bramki Rafał Cielewicz (Komornicy) 3. bramki; Grzegorz Gucze (Prokuratura) też 3; a po dwa trafienia odnotowali: Michał Mikołajczak (Adwokaci); Grzegorz Kurzyca (Adwokaci); Tomasz Antkowiak (Prawnicy) i Michał Feledziak (Radcowie Prawni).

Sprawdź także

Doroczny raport AI

50 tysięcy osób odwiedziło naszą stronę internetową w poszukiwaniu rzetelnych informacji w dniu ogólnokrajowego referendum …