Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Stoki beskidzkie zapraszają

Stoki beskidzkie zapraszają

Od 28 lutego do 3 marca 2013 r. na stokach Beskidu Śląskiego, adwokaci zmierzą się w XXX Jubileuszowych Mistrzostwach Narciarskich Adwokatury. Podczas Mistrzostw, rozegrane zostaną liczne konkurencje takie jak: narciarski slalom gigant, slalom snowboardowy oraz biegi narciarskie. Organizatorzy gwarantują gościnny i przyjazny klimat.
A przede wszystkim rywalizację sportową na wysokim poziomie. Uczestnicy zakwaterowani będą w Hotelu Stok, położonym w Wiśle Jaworniku ? w odległości około 100 metrów od tras narciarskich, na których rozgrywane będą zawody. Koszt uczestnictwa w Mistrzostwach wynosi 780 zł od osoby. Obejmuje on zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach, wyżywienie, udział w wieczornych imprezach, ubezpieczenie, udział w szkoleniach, opłaty związane z uczestnictwem w zawodach narciarskich, parking, basen, jaccuzzi, wellness oraz korzystanie ze stoku narciarskiego Kiczera, w dniu 1 marca 2013, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Stok.
Wszelkie pytania dotyczące przebiegu oraz organizacji zawodów, należy kierować na adres mistrzostwa.adwokatura@wp.pl lub do apl. adw. Magdy Jasiewicz pod numerem 516 178 680 oraz apl. adw. Katarzyny Kaszub pod numerem 605 362 618.

Sprawdź także

Upadek godności sędziów

Zachowanie Dagmary Pawełczyk-Woickiej jest nieetyczne, godzi w powagę sądu, narusza godność innego sędziego, jest przejawem …