Najnowsze informacje
Strona główna / Temat Tygodnia / Szeroka oferta Platformy Deweloperskiej

Szeroka oferta Platformy Deweloperskiej

Sąd zarejestrował oficjalnie zmianę nazwy GREMEDIA Sp. z o.o. na spółkę pod firmą Platforma Deweloperska Sp. z o.o. Firma obejmuje swym zakresem działania wchodzące dotychczas w skład grupy firm GORACO. Dotychczasowe spółki G w tym: URBANO sp. z o.o. i GREMEDIA sp. z o.o. łączą się tworząc Platformę Deweloperską sp. z o.o. Oferta URBANO przechodząc do Platformy Deweloperskiej tworzy wraz z Wydawnictwem GREMEDIA, które jako takie kontynuuje swą działalność oraz z Salonem Mieszkaniowym DOM-Broker.pl szeroką ofertę usług skierowanych na rynek nieruchomości i inwestycji.
URBANO Inwestycje sp. z o.o. pozostaje jako spółka celowa projektu deweloperskiego WILLA URBANO. Projekt wzorcowy jest realizowany w celu zaprezentowania jakości pracy oraz możliwości świadczenia usług przez URBANO.
– Platforma Deweloperska skupia ofertę umożliwiającą kompleksowe świadczenie pomocy prawnej, technicznej, projektowej, promocyjnej i handlowej. Deweloper może tu uzyskać pełny zakres usług. Klientami Platformy nie są wyłącznie deweloperzy ? stwierdza Rafał Gorączniak, prezes Platformy Deweloperskiej.
Obok spółki Platforma Deweloperska pojawiła się bowiem Kompania Deweloperska sp. z o.o. Jej celem jest przedłużenie oferty i świadczenie kolejnych usług dla klientów Platformy Deweloperskiej. Usługa Kompanii polega na realizacji inwestycji dla klientów nie posiadających doświadczenia w branży deweloperskiej. – Kompania Deweloperska powstała w celu realizacji projektów inwestycyjnych klientów Platformy Deweloperskiej.
Działamy w charakterze inwestora zastępczego i jesteśmy garniturem do wynajecia. Kompania bierze odpowiedzialność za audyt nieruchomości i analizę wykonalności zadania, przygotowanie biznes planu oraz pozyskanie finansowania. Działamy na zlecenie właścicieli nieruchomości planujacych inwestycje. Kompania Deweloperska to spółka do wynajęcia. Klient pozostawia nam prowadzenie inwestycji oraz zarządzanie w pełnym zakresie odpowiedzialności ? mówi Rafał Gorączniak. Kompania Deweloperska jest obsługiwana przez Platformę Deweloperską posiadającą zaplecze w postaci niezbędncyh wydziałów.
Wszelkie szczegóły i kontakty z Platformą i Kompanią znaleźć można na stronie www.deweloperska.com
http://prospekt-informacyjny.pl/index.php/oferta

Sprawdź także

Kpiny z Państwa i Prawa

Daniel Obajtek nie pojawi się przed komisją śledczą. Podał dwa powody Komisja śledcza ds. tzw. …