Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Szkolenia i kursy na aplikacje

Szkolenia i kursy na aplikacje

W zakładce SZKOLENIA piszemy szeroko o najnowszych propozycjach Lexis Nexis, które organizuje kursy przygotowawcze na aplikacje prawnicze oraz warsztaty szkoleniowe zarządzania zasobami ludzkimi.

Kursy na aplikacje prawnicze
Program edukacyjny kursów przygotowawczych na aplikacje prawnicze skierowany jest nie tylko do absolwentów, ale i studentów ostatnich lat prawa. Podczas dwukrotnych dwudniowych bloków szkoleniowych w Warszawie przewidziano kompleksowe repertorium obejmujące ( do wyboru): Prawo cywilne i postępowanie cywilne; Prawo karne i postępowanie karne; Prawo pracy, ubezpieczeń społecznych oraz działalności ubezpieczeniowej; Prawo konstytucyjne i Prawo Unii Europejskiej; Prawo administracyjne i postępowanie administracyjne; Prawo handlowe i gospodarcze
Rekrutacja i selekcja w ZZL
Warsztaty szkoleniowe organizowane przez Lexis Nexis w sferze Zarządzania Zasobami Ludzkimi także odbedą się w Warszawie. Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu profesjonalnego przeprowadzania procesu rekrutacji i selekcji kandydatów. Zagadnienia ujęte są w ramy zarządzania od strony prawdziwego Kapitału Ludzkiego oraz budowania PR firmy.
Uczestnicy będą mieli okazję doskonalić kompetencje profesjonalnego doradcy personalnego w symulowanych grach i ćwiczeniach. Szkolenie jest nastawione na trening praktycznych umiejętności pozyskiwania kandydatów, przeprowadzania efektywnych rozmów kwalifikacyjnych i świadomego sterowania procesami rekrutacyjnymi wewnątrz firmy i w jej otoczeniu zewnętrznym.
Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatów i kursów przedaplikacyjnych w zakładce: SZKOLENIA.

Sprawdź także

Świrski przegrał z TOK FM

Sąd nie zgodził się na ukaranie stacji za krytykę podręcznika „Historia i Teraźniejszość” prof. Wojciecha …