Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / Tak wygląda pedofil

Tak wygląda pedofil

Nawoływanie do linczu, urządzanie nagonki na człowieka, który odbył ( w całości) zasądzoną karę więzienia nie jest po prostu godne. Trzeba jednak dbać o bezpieczeństwo naszych dzieci. I tutaj nie sa potrzebne żadne ustawy. Należy informować społeczeństwo, że wśród nich zamieszkał pedofil. Tak teraz wygląda Mariusz Trynkiewicz. Uważajcie.Kilka lat temu na temat pedofilii rozmawia łem z prof. Brunonem Hołystem. Powiedział : lokalne społeczeństwo musi wiedzieć, że wśród nich zamieszkał pedofil. Najlepiej na ścianie budynku napisać dużymi literami: „Tutaj mieszka pedofil”.
To nie ludzie muszą się bać. To on musi sie bać i to nie linczu, ale że znalazł się na marginesie ludzikiej społeczności.Pedofilii nie da sie wyleczyć i dlatego na potencjalnych zboczeńców trzeba uważać. I uwaga. Nie trzeba się bać Trynkiewicza. On został spacyfikowany, bójmy się tych, którzy z lubieżnością patrzą na nasze dzieci, a to każdy kochający rodzic zauważy od razu.

Sprawdź także

Manipulacje Manowskiej

Starzy” sędziowie Sądu Najwyższego skierowali w marcu do prokuratora generalnego i ministra sprawiedliwości Adama Bodnara …