Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Turyn zaprasza prawników

Turyn zaprasza prawników

Trwa nabór na uzupełniające studia prawnicze w zakresie własności intelektualnej (LL.M. in Intellectual Property) w Turin School of Development. Studia są przeznaczone dla osób już uprawiających zawód prawniczy jak i tych, którzy karierę zawodową dopiero zaczynają. Plan warsztatów i seminariów obejmuje specjalistyczną analizę tematów w zakresie prawa własności intelektualnej, najnowszych rozwiązań w dziedzinie prawa patentowego i autorskiego, znaków handlowych, nazw domen, wzorów przemysłowych, oprogramowania i baz danych, Internetu i handlu elektronicznego. Różnorodność doświadczeń zawodowych zarówno studentów jak i wykładowców pozwala na osiągnięcie charakteru międzynarodowego forum dyskusyjnego, którego zaletą jest wymiana informacji, opinii i pomysłów wywodzących się z różnych systemów prawnych.
Studia trwają od czerwca 2012 do lutego 2013. Seminaria prowadzą wykładowcy ze szkół wyższych z całego świata, w tym z University of Turin i WIPO Academy. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca br. Regulamin i sylabus studiów znajduje się na stronie www.turin-ip.com.

Sprawdź także

Mediacje z mediatorami

Otwarty dialog na rzecz mediacji – Ministerstwo Sprawiedliwości rozpoczyna współpracę ze środowiskiem mediacyjnym Ministerstwo Sprawiedliwości …