Najnowsze informacje
Finansowanie pomostowe
Strona główna / Szczypta soli / Twardy jak PAD-aleć

Twardy jak PAD-aleć

Rysownik Andrzej Rysuje postanowił dołączyć do grona satyrycznych twórców, którzy zainspirowali się słynną mową „Musisz być twardy” Andrzeja Dudy

Wciąż nie milkną echa wywiadu wPolsce.pl, w którym Andrzej Duda przekonywał, jak wielkim jest twardzielem w roli prezydenta. W weekend kolejny „memiczny” popis głowy państwa skomentował satyryk Andrzej Rysuje. Jego nowy rysunek już wywołuje kontrowersje.

– Jak masz być prezydentem, musisz być twardy. Nie możesz sobie pozwolić na to, że cię coś rozbije, jakaś sytuacja, zwłaszcza taka, która cię dotyczy osobiście. No nie, tu są naprawdę poważne sprawy, tu nie ma żartów – mówił z emfazą Andrzej Duda w słynnej już rozmowie z wPolsce.pl.

– Tu może przyjdzie dzień, że trzeba będzie podjąć takie decyzje, że człowiek sobie nie wyobraża, że musiałby takie decyzje podjąć – dodał prezydent, strojąc przy tym różne dziwne miny.
Celem głowy państwa było zapewne dodanie sobie powagi i podkreślenie rzekomo niezłomnego charakteru. W efekcie wyszedł jeden z najśmieszniejsych hitów polskiego internetu.
Andrzej Rysuje kpi ze słów prezydenta Dudy
„Musisz być twardy” Andrzeja Dudy w ostatnich dniach inspirowało już różnych internetowych twórców, którzy publikowali mniej lub bardziej dowcipne przeróbki prezydenckiego wywiadu. A teraz nad słowami głowy państwa pochylił się popularny rysownik i satyryk Andrzej Rysuje. I stwierdził: – Coraz mniej nas łączy, polaryzacja jest coraz większa i to funkcjonuje już na poziomie codziennego funkcjonowania organów państwa.
Więcej w portalu „Na:Temat”

Sprawdź także

Czym myśli Święczkowski

Jak hartowała się stal – myśli nieuczesane Bogdana Święczkowskiego w zbiorku wydanym przez Lex Super …