Finansowanie pomostowe
Strona główna / Szczypta soli / Tylko interes państwa i PiS

Tylko interes państwa i PiS

Europoseł PiS i rzecznik sztabu Andrzeja Dudy został zapytany w „Kropce nad i”, dlaczego CBA upubliczniło nagrania prywatnych rozmów telefonicznych w sprawie tzw. willi Kwaśniewskich. – „Stał za tym ważny interes państwowy. Ta sprawa była szeroko dyskutowana w mediach” – powiedział Bielan.

– „Dla nich państwo to folwark Kaczyńskiego”; – „…aleeeee Bielan popłynął u Olejnik. Tak się zawsze pilnuje, taki wygadany, a właśnie powiedział, że prywatne rozmowy wolnych obywateli, jakimi są Państwo Kwaśniewscy, zostały upublicznione, żeby bronić interes państwa – GRA-TU-LU-JĘ”; – „Czy to ten sam interes państwa, któremu może szkodzić wolność słowa?” – komentowali internauci.

Zwracali też uwagę na wyraźnie widoczne zdenerwowanie rzecznika sztabu Dudy podczas programu: – „No bo on jest w ciężkiej sytuacji, Becia jest obrażona na wszystkich, gryzoń w czerwonym zdyskredytowany. Sam został na froncie, bo reszta się zastanawia, co na nich ma Banaś lub część służb nieprzychylnych władzy”; – „Jeżeli Bielan, jeden z lepszych (kiedyś) spin doktorów Pisokomuny ,,traci nerwy”… Ho, ho cieniutko towarzysze, cieniutko”.
– „Coś niesamowitego! Pan Bielan mówi, że upubliczniono prywatne rozmowy człowieka, który nawet nie został przesłuchany, bo… taki był interes państwa! To się nie mieści w głowie i to oznacza, że może to spotkać każdego z nas!!!” – skomentowała internautka wypowiedź Adama Bielana.

A sam Aleksander Kwaśniewski kilka dni temu przypomniał, że ani on, ani jego żona nie zostali nawet przesłuchani w tej sprawie. Jego zdaniem decyzja o upublicznieniu nagrań z podsłuchanych rozmów „była gwałtem na prawach obywatelskich i na polskiej demokracji”.

Suweren czy wola suwerena zużyła się. Teraz na tapet pisowcy wrzucili interes państwa. Kobieta o nazwisku jak ruskie imię też używa tego zwrotu, zaraz wszyscy pisogłowi będą tak mówić. Wszyscy mają myśleć że chodzi o państwo polskie, ale tu chodzi o państwo ziobrów, szydłów, morawieckich itp. Ma też chodzić o państwo kaczyńskich, ale samotny kołek z kotkiem nie stanowi państwa. Związki partnerskie z kotem nie są w Polsce legalne.
SOKzBURAKA – Naród, który się oburza ma prawo do nadziei, ale biada temu, który gnije w milczeniu – Cyprian Kamil Norwid
Najnowsze.

Sprawdź także

Obajtek beatyfikowany???

Abp Skworc podziękował Orlenowi. Słowa arcybiskupa Wiktora Skworca nt. przejęcia spółki Polska Press przez PKN …