Najnowsze informacje
Strona główna / Szczypta soli / Ucięli głowę pedofilowi

Ucięli głowę pedofilowi

Jest tajemnicą poliszynela, że sprawcy przestępstw o charakterze seksualnym dokonanych na nieletnich a odsiadujący wyroki w więzieniu lekko tam nie mają. Pomimo wzmożonego nadzoru strażników i prób zatajenia za co delikwent ?siedzi? pedofile są bici i gwałceni. Fakt,że tak być nie powinno, że jest to jednym z powodów desperacji pedofilów, kiedy łamią prawo, zbliżając się do nieletnich, ale tak jest. Niechęć i obrzydzenie do pedofilów tworzy swoistą międzynarodówkę. Jednakże wydarzenia w Brazylii wprost szokują Więźniowie podczas buntu wtargnęli do cel pedofilów i zabili ich. Czterem ucięto głowy. Jose Agostinho Pereira nie siedział długo za kratami. Za więzienie własnej córki przez 12 lat i spłodzenie z nią siedmiorga dzieci mężczyzna został skazany w grudniu 2010 roku na 30 lat pozbawienia wolności. Odsiedział niecałe dwa miesiące. W trakcie zamieszek w więzieniu w północnej Brazylii zginęło sześć osób.
Pedofila zabili współosadzeni. Podczas zamieszek wdarli się do jego celi i ucięli mu głowę. Rebelia w więzieniu zaczęła się, gdy strażnicy udaremnili próbę ucieczki kilku więźniów. Niepokoje w więzieniu jednak nie ustały. – Włamali się co celi, gdzie siedzieli osadzeni za gwałty i pedofilię. Zabili sześciu z nich, w tym czterem ucięli głowy. Dwaj pozostali zginęli od ciosów nożami.
Powodem próby ucieczki było przepełnienie więzienia – w placówce przygotowanej dla 30 osób w zatłoczonych celach gnieździło się ich prawie 100. Osadzeni zgodzili się wrócić do cel po tym, jak władze zapewniły ich, że rozważą część z ich żądań i przeniosą 14 więźniów do zakładów karnych znajdujących się bliżej ich rodzinnych stron. Inne żądania obejmowały m.in. kilogram marihuany, telewizor, prawo do otrzymywania domowych posiłków od rodzin i wentylatory, by chłodzić więzienne cele. Władze zapowiedziały, że marihuany na pewno więźniowie nie dostaną.
Czy pedofile padli zatem tylko ofiarą agresji tłumu, w reakcji na nadmierne przeludnienie? To oczywista nieprawda. Ta niechęć do pedofilów, to tylko czubek góry lodowej emocji, które sie składają na nasze emocje indywidualne i społeczne. Warto o tym rozmawiać, gdyż nasze cele też są przepełnione.

Sprawdź także

Antysemici z PiS

Europoseł Grzegorz Braun, były premier Mateusz Morawiecki i byli ministrowie z jego rządu Piotr Glińśki …