Najnowsze informacje
Strona główna / Aktualności / URBANIA zaprasza na targi mieszkań

URBANIA zaprasza na targi mieszkań

Spółka URBANIA zaprasza wszystkich odwiedzających w dniach 12-13 września Targi Mieszkaniowe w hali nr 3 MTP na swe stoisko C16. Na stoisku URBANII można będzie zapoznać się z najnowszą ofertą ok. 80 mieszkań różnych typów przygotowaną przez biuro projektów deweloperskich URBANO zarówno w Poznaniu, jak i w innych miejscowościach.

Z końcem lata zespół URBANO ukończył projekty budowlane trzech inwestycji mieszkaniowych i zmierza ku uzyskaniu pozwoleń na ich budowę. Inwestycje będą powstawały pod marką Willa URBANO, która zaistniała w zrealizowanym przy ul. Piątkowskiej 41A w Poznaniu projekcie wzorcowym. Dwie budowy ruszą w Poznaniu ? przy ul. Grudzieniec i przy ul Suchej ? a kolejne dwie w uroczym Wąsoszu w województwie dolnośląskim.

Przy ul. Suchej (w dzielnicy Główna) zaprojektowano budynek 4-kondygnacyjny, w całości mieszkalny, w którym znajdzie się 20 mieszkań ? po 5 na każdej kondygnacji. Mieszkania będą 2- i 3-pokojowe, o powierzchniach od około 37 do 70 m kw., z balkonami.

Willa URBANO przy ul. Grudzieniec została zaprojektowana jako niewielki budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 11 mieszkań o powierzchniach od 68 do 107 m kw. Planuje się wybudowanie dwóch takich willi. Ich architektura została zaprojektowana z poszanowaniem wpisanego do rejestru zabytków układu urbanistycznego i charakteru willowej zabudowy Sołacza.

Wąsosz leży w województwie dolnośląskim, około 14 km od Rawicza i 75 km od Wrocławia, w rejonie Obszaru Chronionego Krajobrazu ?Dolina Baryczy?. Inwestycje będą realizowane w centrum miasta. Forma architektoniczna kamienic nawiązuje do stylu przedwojennej zabudowy centrum Wąsosza. W obu budynkach przewidziano do sprzedaży łącznie 40 lokali, w tym na parterze lokale usługowe.

Każdy, kto odwiedzi stoisko URBANII otrzyma egzemplarz 14 numeru świeżo wydrukowanej Gazety Deweloperskiej, w której jak zawsze przeczytać można o tym, co dzieje się aktualnie na rynku mieszkaniowym. Poza targami gazetę będzie można kupić w salonach EMPiK. Dla najmłodszych towarzyszących rodzicom będą czekały odblaski z logo URBANO, które można przypiąć np. do tornistrów ? bardzo przydatne podczas jesiennej i zimowej szarugi.

Zespół URBANII czeka na wszystkich odwiedzających na stoisku C16!

Sprawdź także

Docenią ławników

Spotkanie kierownictwa Ministerstwa Sprawiedliwości z przedstawicielami Stowarzyszenia Ławników Polskich – Funkcja ławników w systemie wymiaru …