Najnowsze informacje

Wiedeń dla radców

Krajowa Rada Radców Prawnych w Warszawie organizuje w dniach 12-15 maja 2010 roku wycieczkę do Wiednia i Baden. Koszt ( 560 złotych) udziału w wycieczce obejmuje: – przejazd z Krakowa do Wiednia i z powrotem – 3 noclegi, – 2 obiady, – 3 kolacje (w tym uroczysta w Baden) – spektakl artystyczny (w ramach kieszonkowego)

– zwiedzanie: wnętrz Muzeum Efezu, instrumentów Muzycznych i Zbroi – spacer wzdłuż Ringu, zwiedzanie Ratusza, Parlamentu, Uniwersytetu, Kościoła Wotywnego, – zwiedzanie Kompleksu parkowo-pałacowego ?Schonbrunn” – zwiedzanie parku Zdrojowego i Rosarium w Baden (dla chętnych kąpiele w Römerbad (2 godz.) – opiekę pilota – ubezpieczenie na całą trasę wycieczki.
Uczestnicy winni nadto zaopatrzyć się indywidualnie w 70 € (lub więcej, w zależności od osobistych potrzeb) kieszonkowego na bilety wstępu. Ewentualne inne wydatki uczestnicy pokrywają indywidualnie. Wyjazd nastąpi w dniu 12 maja 2010 r. o godz. 7:00 sprzed Dworca Głównego PKP i PKS w Krakowie od strony północnej.
Chętni proszeni są o zgłaszanie udziału w wycieczce do Krajowej Rady Radców Prawnych, Al. Ujazdowskie 18 lok. 4, 00-478 Warszawa w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30 kwietnia 2010 r. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowych informacji udziela Pani Joanna Sito Biurze KRRP pod nr. tel. 22 622 05 88 wew. 110 (e-mail: sito@kirp.pl)

Sprawdź także

Polska Temida kona

Zajmujemy 25 miejsce (na 27 państw) w UE pod względem niezależności sądownictwa. Prawie 60% badanych …