Najnowsze informacje
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / XXVI Letnia Spartakiada Prawników

XXVI Letnia Spartakiada Prawników

W środę 9 września rozpoczęła się XXVI Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników, która odbywa się w Warszawie i potrwa do 13 września 2015 r. W tym roku nie zabraknie niezapomnianych sportowych wrażeń. Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, streetball, biegi, pływanie, ale też golf, brydż, kręgle i ringo to tylko nieliczne z ponad sześćdziesięciu dyscyplin sportowych, które będą odbywały się podczas tegorocznej Spartakiady. Oprócz sportowych zmagań odbędzie się też wiele imprez towarzyszących, w tym m.in. dyskoteka w Platinium, jednym z największych klubów w Polsce czy Bal Sportowca na Stadionie PGE Narodowy, w którym udział mogą wziąć także osoby towarzyszące sportowcom za niewielką dopłatą w kwocie 390 zł.
MIASTECZKO SPARTAKIADOWE
Po raz pierwszy w historii Ogólnopolskich Spartakiad Prawników, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z wyjątkowej atrakcji. Po raz pierwszy będzie centralne miejsce, które będzie sercem Spartakiady. Organizatorzy we współpracą z Partnerem głównym zorganizowali miasteczko spartakiadowe. Będzie tam można odpocząć między zawodami, podzielić się wrażeniami ze sportowej rywalizacji i cieszyć zwycięstwami. Dodatkowo tutaj odbywać się będą konkurencje takie jak: rzut kaloszem, ringo, piłkarzyki czy dart. Tutaj też w sobotę będzie można nieodpłatnie zbadać swoje ciśnienie, poziom cukru czy skórę.
BAL SPORTOWCA NA STADIONIE NARODOWYM!
Uczestnikom XXVI Ogólnopolskiej Letniej Spartakiady Prawników obok sportowej rywalizacji towarzyszyć będą liczne wydarzenia o charakterze integracyjnym. Kulminacyjnym wieczornym wydarzeniem będzie Bal sportowca zaplanowany na piątek 11 września br. Bal odbędzie się w miejscu wyjątkowym, doskonale wpisującym się w charakter Spartakiady ? na Stadionie Narodowym. To miejsce godne zwycięzców prawniczych zmagań sportowych ? mówi przewodniczący Komitetu Organizacyjnego, Dziekan Rady Izby warszawskiej Włodzimierz Chróścik. ? Jesteśmy przekonani, że dla naszych gości z całej Polski i z zagranicy gala w tak prestiżowym obiekcie będzie dodatkową atrakcją.
AUKCJA CHARYTATYWNA
Podczas Balu Sportowca, który odbędzie się dla wszystkich uczestników XXVI Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników 11 września na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbędzie się specjalna aukcja charytatywna. Beneficjentami aukcji będą podopieczni Fundacji Między Niebem a Ziemią oraz Fundacji Prokuratorów i Pracowników Prokuratury im. Ireny Babińskiej.

Sprawdź także

Podatnik na łasce „skarbówki”

System narzuca formę opodatkowania osobie podejmującą działalność gospodarczą. BRPO pisze do MF Po wypełnieniu wniosku …

Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / XXVI Letnia Spartakiada Prawników

XXVI Letnia Spartakiada Prawników

XXVI Ogólnopolska Letnia Spartakiada Prawników odbędzie się w Warszawie w dniach 9-13 września 2015 r. Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia profilu FB https://www.facebook.com/spartakiada.prawnikow.2015 oraz strony internetowej http://spartakiada2015.pl. Już wkrótce znajdziecie tam szczegółowe informacje na temat naszegowspólnego wydarzenia, w szczególności dotyczące programu, kosztów udziału, dyscyplin sportowych, imprez towarzyszących itp. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem e-mail: spartakiada2015@oirpwarszawa.pl. Czekamy na Wasze opinie i sugestie. Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy, Komitet Organizacyjny XXVI Letniej Spartakiady Prawników.

Sprawdź także

Podatnik na łasce „skarbówki”

System narzuca formę opodatkowania osobie podejmującą działalność gospodarczą. BRPO pisze do MF Po wypełnieniu wniosku …