Najnowsze informacje
Strona główna / Listy / Zapraszam na MITAM

Zapraszam na MITAM

Wiem, że wielu prawników jest także miłośnikami dobrej muzyki. Dlatego informuję, że w dniach 7,8,9 maja 2010 roku w Poznaniu odbędą się po raz trzeci Targi Muzyczne MITAM. Nie jest jednak naszym zamierzeniem powołanie do życia kolejnego festiwalu, ale stworzenie platformy do spotkań branży muzycznej.

W programie przewidzieliśmy wiele wydarzeń w poznańskich klubach, których celem będzie spotkanie publiczności z muzykami i ich wydawcami. Poznań jest miastem otwartym na rozmaite inicjatywy kulturalne i ma bogate doświadczenia targowe, w naszym projekcie chcemy połączyć te dwa atuty miejsca.
Przedstawiciele Miast Partnerskich z Poznaniem będą mogły włączyć się w formułę Targów Muzycznych MITAM i wystąpić na dużej scenie w koncercie zatytułowanym „Szukam wydawcy”. Rozwój mediów, zwłaszcza elektronicznych i dostępność technologii dla wszelkiego typu wydawnictw nie tylko fonograficznych, ale i multimedialnych powodują, że pod względem technicznym niemal każdy może zostać wydawcą. Jednak zasadniczym problemem jest dotarcie do potencjalnego odbiorcy naszej oferty wydawniczej. Pomóc nam w tym może bezpośredni kontakt w publicznością i wymiana doświadczeń z innymi wydawcami i dystrybutorami, organizatorami imprez. Dla nich będzie otwarty panel dyskusyjny jaki odbędzie się w salach Music Store przy ul . Wielkiej 21.
Prelegentami będą Radek Barczak, Jerzy Łojko, Andrzej Wilowski. Zapraszamy do wzięcia udziału w Targach Muzycznych MITAM tegorocznej edycji i kolejnych w charakterze uczestnika, wystawcy, czy gościa, obserwatora. W niedzielę 9 maja 2010 udało nam się zaprosić do Poznania The Original Elvis Tribute amerykański zespół,w składzie którego znajduje się trzech muzyków Duke Bardwel,Michael Jarett,Robert Washington w latach 70.tych grających z Elvisem Presleyem.
Krzysztof Wodniczak – autor projektu

Sprawdź także

W.Żurek w KSSiP

Sędzia Waldemar Żurek został powołany na wicedyrektora Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Minister Sprawiedliwości Adam …