Finansowanie pomostowe
Strona główna / Szczypta soli / Diabły a sport

Diabły a sport

Nie daj Boże, aby którakolwiek z polskich drużyn usiłujących grać w futbol, natrafiła w rozgrywkach piłkarskich na klub Manchester United, którego piłkarze potocznie są nazywani ?Czerwonymi Diabłami?. Po ostatnich zawirowaniach z przedstawicielami piekieł w postaci logo na koszulkach drużyny hokeistów ze Śląska, można spodziewać się interwencji Episkopatu. Zafascynowani grą ?Czerwonych Diabłów? chłopaki z Poznania powołali amatorski klub piłkarski i nazwali się Poznańskimi Diabłami. Na ich koszulkach widnieje także sympatyczny przedstawiciel Lucyfera. Więcej informacji na www.poznanskiediably.fora.pl:Forum Amatorskiego Klubu Piłkarskiego Poznańskie Diabły.
Poznańskie Diabły w minionym sezonie zajęły pierwsze miejsce w turnieju o Puchar Św. Filipa Neri (14.08.2010r. Poznań). Informacja o spodziewanych egzorcyzmach nie zatrwożyła młodych poznaniaków. Zauważyli, że jest coraz więcej zamówień na kupno ich klubowych koszulek z zakazanym logo. Może to jest ostatnia szansa na zakup produktu, za posiadanie którego będzie grozić ekskomunika.

Sprawdź także

Tako rzecze sędzia

Mam poczucie, że nie jesteśmy sprawiedliwie traktowani, że nie jesteśmy traktowani jak pełnoprawni członkowie wspólnoty, …