Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Adwokaci nie przegrali meczu

Adwokaci nie przegrali meczu

Do konca VIII edycji Poznańskiej Ligi Prawników zostały jeszcze dwie kolejki. W 5. tygodniu rozgrywek Prawnicy ulegli Adwokatom 0:3; Radcy Prawni zdecydowanie pokonali Sędziów w stosunku 4:1; a Prokuratorzy wprost rozgromili zespół Sędziów Seniorów w stosunku 5:0. Na czele tabeli Adwokaci, którzy z jeszcze nie przegrali meczu.
Podczas meczu w środę, 23 maja, drużyna Komorników urządzila sobie strzelecki festiwal, gromiąc zespół Sędziow Seniorów 11:3, co pozwoliło komornikom awansować na drugie miejsce w tabeli.
Drużyna Palestry zgromadziła w pięciu meczach 15 punktów i ma dwa punkty przewagi nad ekipą Komorników, którzu uzbierali już 13 punktów. Na trzecim mijscu plasuje sie i drużyną Radców Prawnych, którzy w 5. meczach zdobyli 10 punktów, odnosząc trzy zwycięstwa, raz remisując mecz i raz doznając goryczy porażki. Na 4. miejscu są Prokuratorzy, którzy w 5. meczach zdobyli 9 punktów, odnosząc trzy zwycięstwa i dwa razy przegrywając swoje mecze.
W tabeli najlepszych strzelców wciąż przewodzi Grzegorz Gucze ( Prokuratura) który w 4 czterech meczach zdobył 10 goli i wyprzedza drugiego strzelca Rafała Cielewicza (Komornicy) o trzy trafienia. Na trzecim miejscu jest drugi komornik Tomasz Barczyński, także z 7. trafieniami.

Sprawdź także

Protokół oględzin więźnia

Czy Służba Więzienna pracuje nad wytycznymi dotyczącymi sposobu dokumentowania obrażeń osadzonych. Odpowiedź W czasie z …