Najnowsze informacje

Karnawałowe ostatki OIRP

Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak bawili się prawnicy podczas swojego balu zapraszamy na stronę internetową Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu i relację mec. Tomasza Działyńskiego, rzecznika prasowego Izby. Bal Temidy w Starożytnej Grecji zakończył Karnawał 2013. OIRP zorganizowała Wielki Bal w prestiżowej sali balowej Hotelu IBB Andersia Poznań.
W ostatnią sobotę karnawału 9 lutego br. , poznańska Izba Radców Prawnych zorganizowała Wielki Bal w prestiżowej sali balowej Hotelu IBB Andersia Poznań. W powszechnej opinii uczestników ? jak czytamy w relacji na stronie OIRP – impreza bardzo się udała. Przy świetnie dobranej muzyce w wykonaniu zespołu Klan ? Poznań bawiło się prawie 200 osób.
Nie zabrakło dowcipnych konkursów , nauki tańca greckiego i korowodu tancerzy wykonujących rytmiczną Zorbę. Bal skończył się nad ranem co dowodzi, że choć na co dzień zapracowani , bezskutecznie poszukujący chwili wolnego czasu dla siebie prawnicy mają jeszcze sporo energii. OIRP zaprasza już dziś na bal w przyszłym roku.

Sprawdź także

Sprawki Miśki Adwokatki

1 czerwca rusza II edycja akcji edukacyjnej „Bajeczni Adwokaci”. Do przedszkoli i szkół ruszą adwokatki …