Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Mistrzostwa radców na stoku

Mistrzostwa radców na stoku

IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Narciarskie i Snowboardowe Radców Prawnych i Aplikantów odbędą się w dniach 1- 4 marca 2012 r. w Krynicy Zdrój. Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes Krajowej Rady radców Prawnych mec. Maciej Bobrowicz. Trening narciarski przewidziano 2 marca o godzinie 10, trening snowboardowy tego samego dnia o godzinie 12.
Trening narciarski na bramkach odbędzie się 2 marca 2012 r. w godz. 10:00-12:00; trening snowboardowy na bramkach odbędzie się w dniu 2 marca 2012 r. w godz. 12:00-13:00.
Zawody narciarskie w slalomie gigancie zostaną rozegrane w dniu 3 marca 2012 r. na Jaworzynie ? potwierdzona rezerwacja trasy IIA, w godz. 10:00-12:00. Zawody snowboardowe zostaną rozegrane w tym samym dniu i na tej samej trasie w godz. 12:00-13:00.
Koszt uczestnictwa w imprezie dla radców prawnych, aplikantów radcowskich wynosi 490 zł, zaś dla osób spoza samorządu 750 zł. Opłatę za udział należy uiścić do 7.02.2012 r. na konto wskazane w formularzu zgłoszeniowym z obowiązkowym dopiskiem ?Mistrzostwa narciarskie radców prawnych?, jednocześnie dowód wpłaty wraz z kartą zgłoszeniową należy przesłać do Pani Joanny Sito w KRRP.
W ramach opłaty uczestnicy otrzymają: zakwaterowanie w pokojach 2, 3 lub 4 osobowych, 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu, 2 kolacje z oprawą muzyczną: piątek w karczmie i w sobotę w hotelu podczas uroczystej kolacji dekoracja zwycięzców zawodów sportowych, Skipassy na część wjazdów, opiekę GOPR?u w dniu treningu i zawodów, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie NW uczestników imprezy, udział w zawodach sportowych.
Liczba miejsc ograniczona (limitowana pojemność hotelu, który został w całości zarezerwowany na potrzeby Mistrzostw) ? decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty. Szczegółowy program Mistrzostw oraz formularz zgłoszeniowy z numerem konta dla dokonania opłaty zostaną zamieszczone na stronie www.kirp.pl oraz w miesięczniku ?Radca prawny?.

Sprawdź także

Protokół oględzin więźnia

Czy Służba Więzienna pracuje nad wytycznymi dotyczącymi sposobu dokumentowania obrażeń osadzonych. Odpowiedź W czasie z …