Pół tuzina bramek

Nieoczekiwanie głównym bohaterem dorocznego meczu Adwokaci – Sędziowie był deszcz. Na śliskiej murawie przedstawiciele Palestry strzelili dwa gole, a w drugiej połowie dodatkowo cztery. Mecz zakończył się rezultatem 6:0 dla Adwokaów. No cóż, gdy w obropnie gra mec. Bartosz Robakowski, a w ataku mec. Grzegorz Mania trudno wykazać pilkarską
wyższość. Mecz obfitował w ostre wejścia. Był nawet rzut karny, a sędzia pokazał kilka żóltych kartek, ale toczył sie według wszstkich zasad fair play. Możan było podziwiać zaangażowanie zawodników obu drużyn. Hokejowe zmiany urozmaiciły widowisko. Jak zawsze, po meczu wszyscy podali sobie ręce. Można było podziwiać żony i narzeczone sędziów oraz adwokatów, które nie bacząc na ulewę podziwiały dokonania swoich ukochanych, którym bacznie przyglądali się także mec. Maciej Gutowski, dziekan ORA,oraz prezes Sądu Apelacyjnego w Poznanaiu Krzyszof Józefowicz. Po meczu odbyła się integracyjna kolacja.
X X X
Pasjonująco zapowiada się doroczny piłkarski mecz przyjaźni Adwokaci – Sędziowie. Mecz odbędzie sie w piątek 19 czerwca o godzinie 18 na jednym z boisk przy Stadionie Lecha. W wiosennej lidze prawniczej dominowali adwokaci, ale w rozgrywkach play off doszlo do sensacji. Palestra ulegla komornikom 1:4, a sędziowie wygrali z faworyzowanymi radcami prawnymi w rzutach karnych 6:5; po remisie 3:3. Od ponad dekady w pojedynku Sędziowie Adwokaci lepsza była Palestra. Jak będzie w tym roku?

Sprawdź także

Rządzi prawo kaduka

Trybunał Konstytucyjny: prawo kaduka, czyli KRS, która została ukształtowana na podstawie ustawy z 2017roku nie …