Najnowsze informacje
Finansowanie pomostowe
Strona główna / Korporacje prawnicze i trybunały / Prokuratorzy zdobyli najwięcej bramek

Prokuratorzy zdobyli najwięcej bramek

Po pierwszej kolejce Poznańskiej Ligi Prawników w piłce nożnej na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna Prokuratury, która rozgromiła Wojskowy Wymiar Sprawiedliwości 9:0.

W pozostałych meczach kolejki – Sędziowie ulegli Komornikom 1:4; natomiast Palestra w meczu z Sędziami Seniorami urządziła strzelecki pokaz zwyciężając 7:0. Po rozegraniu trzech meczów na czele tabeli jest drużyna Prokuratury, a zamyka ja Wojskowy Wymiar Sprawiedliwości.
W tabeli najlepszych strzelców po pierwszej kolejce na czołowych miejscach uplasowali się prokuratorzy Piotr Herman i Grzegorz Gucze, którzy zdobyli po 3 bramki; a adwokat Aleksander Jóskowiak z dwoma zdobytymi golami trafił na trzecie miejsce listy futbolowych snajperów.
W rozgrywkach bierze udział 8 reprezentacji korporacji prawniczych Poznania: Prokuratorzy, Palestra, Komornicy, Sędziowie, Sędziowie Seniorzy. Radcy Prawni i Pracownicy Naukowi.
Następne mecze zostaną rozegrane w poniedziałek 27 września i wtorek 28 września, jak zawsze na boisku przy ulicy Armii Poznań.

Sprawdź także

Cykliczny strajk zaczęty

18 stycznia (poniedziałek) będzie pierwszym dniem akcji protestacyjnej sędziów. Sędziowie żądają przywrócenia do pracy zawieszonych …