Sprawki Miśki Adwokatki

  • 1 czerwca rusza II edycja akcji edukacyjnej „Bajeczni Adwokaci”.
  • Do przedszkoli i szkół ruszą adwokatki i adwokaci, aplikantki i aplikanci adwokaccy, by czytać dzieciom nową książkę „Leśne sprawy Misi Adwokatki, czyli guma do żucia w mrowisku, wysypisko pod hotelikiem i kradzież jeziora”.
  • Dla uczestników akcji – ale także dla wszystkich zainteresowanych i Czytelników – Fundacja Adwokatury przygotowała bluzy i t-shirty z grafikami przedstawiającymi nową bohaterkę.
  • Można zamówić także odzież z Misiem Adwokatem!
  • Zamówienia można składać do 7 kwietnia.
  • Link do sklepu: sklep.adwokatura.pl

Z uwagi na czas realizacji zamówień, który wynosi 30 dni roboczych od zakończenia przyjmowania zamówień, obowiązuje krótki termin przyjmowania zamówień:

od 27 marca do 7 kwietnia 2024.

Planowany termin wysyłki: 18-21 maja.

Ważna informacja. Towar wykonywany na zamówienie. Brak możliwości zwrotu lub wymiany, jeśli produkt nie posiada wad produkcyjnych i jest zgodny ze specyfikacją.

W ofercie jest odzież z wizerunkiem Misi Adwokatki oraz z grafikami przedstawiającymi inne postaci z nowej książki.

Dla fanów Misia Adwokata dostępne są także wzory z tym bohaterem.

Zamówienia składać należy za pośrednictwem strony MERCH

Odzież produkowana jest we współpracy z MerchUp formerly BluzUp . Producent oferuje produkty szyte w Polsce, o podwyższonej odporności i wytrzymałości, z materiałów posiadających certyfikat bawełny STANDARD 100 by OEKO-TEX®, który potwierdza wysoką jakość produktów tekstylnych i włókienniczych.

Nowa książka „Leśne sprawy Misi Adwokatki, czyli guma do żucia w mrowisku, wysypisko pod hotelikiem i kradzież jeziora” powstała na zamówienie Naczelnej Rady Adwokackiej i Fundacji Adwokatury. Autorkami są Ewa Ruszkiewicz (tekst) i Zuzanna Kledzik (ilustracje) –  piszemybajki.pl

Zapisy do akcji ruszą 8 kwietnia.

Sprawdź także

Krzywda ludzi w dokumencie

Amnesty na 21. festiwalu Millennium Docs Against Gravity Filmy o Izraelu i Palestynie, prawach kobiet …