Ładowarki emu.energy
Strona główna / Temat Tygodnia / Wybierzmy Europę

Wybierzmy Europę

W niedzielę 26 maja wybieramy deputowanych do Parlamentu Europejskiego. Wybierajmy mądrze.

Pamiętajmy,że Unia Europejska to ostoja prawa i praworządności, ostoja naszej cywilizacji.

Poniżej prezentujemy listy kandydatów partii politycznych startujących w okręgu numer 7. Obejmuje on swoim zasięgiem całe województwo wielkopolskie. Siedzibą okręgu 7 jest Poznań.

Kandydaci startujący w wyborach do Parlamentu Europejskiego z województwa wielkopolskiego:

LISTA NR 1 KWW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY

1. LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof, muzyk 2. KRYSTOWSKA Anna,adwokat 3. BRYŁKA Anna Mirosława,prawnik 4. TOMCZAK Witold Stanisław,lekarz 5. JÓŹWIAK Maciej, właściciel sklepu 6. GAPIŃSKA Magdalena, historyk 7. KUŚWIK Andrzej Antoni, trener sportu 8. WAWRZYNIAK Piotr Bogusław, historyk 9. ROHDE Aleksandra, grafik 10. ZIĘTKOWSKI Wojciech Maciej,ekonomista

LISTA NR 2 KW WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

1. SPUREK Sylwia Iwona,radczyni prawna 2. STANDERSKI Dariusz Marian,ekonomista 3. UEBERHAN Katarzyna,filozofka 4. PANCEWICZ Mikołaj Jakub,specjalista zastosowań informatyki 5. WÓJCIAK-PLEYN Ewa Maria, aktorka 6. STANIEWSKI Marcin,politolog 7. MICHOCKA Kalina,filolożka języka nowożytnego 8. ZALESIŃSKI Zbigniew Stanisław,ekonomista 9. DECKER Magdalena Maria,filolog polski 10. JEŻAK Ewa Agnieszka,specjalistka bankowości

LISTA NR 3 KKW KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI

1. KOPACZ Ewa Bożena,lekarz 2. MILLER Leszek Cezary,politolog 3. GRZYB Andrzej Marian, parlamentarzysta 4. STĘPIEŃ Miłosława Dorota,tłumaczka 5. WAWRYKIEWICZ Michał,adwokat 6. MROCZKOWSKA Barbara Elżbieta,politolog 7. BOSACKI Marcin Rafał,dyplomata 8. DROZD Krystiana Maria,nauczyciel 9. FABIŚ-SZULC Karolina Urszula,główna księgowa 10. RUTNICKI Jakub Adam,parlamentarzysta

LISTA NR 4 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1. KRASNODĘBSKI Zdzisław Marek, nauczyciel akademicki 2. MOŻDŻANOWSKA Andżelika Anna,ekonomistka 3. LICHOCKA Joanna Katarzyna,poseł na sejm RP 4. SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej, sekretarz stanu 5. BARTOSIK Ryszard, parlamentarzysta 6 . PORZUCEK Marcin Bartosz,poseł na sejm RP 7. DUDZIAK Lidia Danuta,politolog 8. POPKOWSKI Robert Adam,przedsiębiorca 9. FRANKIEWICZ Joanna Dorota, germanista 10. DZIEDZICZAK Jan Michał, politolog

LISTA NR 5 KKW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSSLISTA NR 5 KKW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS

1. WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz,inżynier energetyki 2. WACHOWSKA-KUCHARSKA Anna Małgorzata,specjalista sprzedaży internetowej 3. SZLINDER Maciej Karol,socjolog 4. NOWAK Paulina, ekonomista 5. NOWACKI Konrad, administrator systemów komputerowych 6. BŁAŻEJCZAK-KLECZEWSKA Beata, specjalista ds. ochrony środowiska 7. SMIRNOW Amadeusz Piotr, nauczyciel języków obcych 8. KASPRZAK-BARTKOWIAK Kamila, dziennikarz 9. WILK-BARAN Anna Elżbieta, dziennikarz 10. KOSZAL Dorota, specjalista ds. zamówień publicznych

LISTA NR 6 KWW KUKIZ’15

1. JUREK Marek,historyk 2. PARDA Błażej Łukasz,ekonomista 3. KOSMALSKA Joanna Agnieszka,ratownik medyczny 4. LUCH Katarzyna,inżynier budownictwa 5. FORDON Jacek, automatyk przemysłowy 6. GARCZYŃSKI Bartosz,antropolog kultury 7. KOCHAŃSKA Julia Anna, pedagog 8. GATTI Sabina Edwarda,tłumacz 9. PERA Jakub, politolog 10. KOZŁOWSKI Jerzy, poseł na Sejm RP

Źródło: PKW (http://www.tvn24.pl)

Sprawdź także

Polskie Watergate

Odwołanie zastępcy ministra Zbigniewa Ziobry, wbrew temu, co mówi premier, sprawy nie kończy. Wręcz przeciwnie, …