Najnowsze informacje
Strona główna / Temat Tygodnia / Walka cywilizacji

Walka cywilizacji

Marszałek Witek mówi o wojnie cywilizacji i problemach przemysłu. Branża: to absurd

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek z PiS postraszyła w Elblągu swoich wyborców, że w razie wygranej w wyborach, PO wprowadzi drakońskie ograniczenia dotyczące zakupów odzieży i żywności, tak jak rekomenduje to raport dla C40 Cities. To doprowadziłoby do likwidacji rolnictwa oraz przemysłu odzieżowego. Przedsiębiorcy z przywołanych branż apelują do marszałek, by nie wygłaszała „kuriozalnych” wypowiedzi i im nie szkodziła.

Marszałek Witek mówi o wojnie cywilizacji i problemach przemysłu. Branża: to absurd
Marszałek Elżbieta Witek z PiS pytała wyborców w Elblągu, gdzie będziemy pracować i za co żyć – jeśli nie będziemy mogli konsumować tyle, ile dotychczas (Photo by Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images) (GETTY, NurPhoto)

– Przed nami walka cywilizacji, jaką znamy, z cywilizacją zniewolenia człowieka, odebrania mu prawa do wolności i prawa do wyboru – mówiła niedawno na spotkaniu z wyborcami w Elblągu marszałek Sejmu i posłanka PiS, Elżbieta Witek.

Jako przykład zniewolenia i czekającej naszą gospodarkę katastrofy marszałek przywołała rekomendacje z raportu sprzed 4 lat dla włodarzy miast z grupy C40 Cities.

Sprawdź także

Kamil był sam

Uchwała Zarządu Stowarzyszenia Sędziów Rodzinnych w Polsce z dnia 9 maja 2023 r. Z ogromnym …